Rybačka na jeseň na feeder

Jeseň je na nás v rieke sezóny. Marne, las, Nase, pleskáč, szilvaorrúak, kapry a kto vie, koľko ryby boli úzkostlivo čakal, že sa stretneme na okraji vody. Alebo niečo také … Ak ste boli biť brehu Dunaja, študoval na rieku a jej úspechy môžu stráviť s uspokojením, že písanie nie je pre vás. Neváhajte a zapnúť. Ak ste práve robí svoje prvé kroky na rybárčenie rieka podávača (alebo nerobia, ale plánuje …)

Je dôležité, aby nemala byť na začiatku: Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžete efektívne rybárčiť na Dunaji. Nižšie je uvedený druh prístupu zameranom na boli napísané, ale to neznamená, že nemôžeme dostať veľa pekné ryby rovnako! Tento dokument poskytuje kompletné recept nie je zďaleka tak vplyv na priľnavosť na celom rade dôležitých faktorov, najmä v miestnej vyhľadávania, mapovanie úsek rieky pred sebou, hladina vody nezaoberá. Niektoré základné prenos technických znalostí púhym uľahčiť prvé kroky majú prijať. Môžete si uložiť niektoré z nedostatkov, ktoré autor sám spáchal. Nie je to tak dávno, niektoré z nich viac ako raz. Poďme začať lov na feeder!

Voda pred nami – vo väčšine prípadov – sa deje. Prúdiaca voda nám pomáha, pretože to odvádza Groundbait cti (chuť / príchuť / vôňa). Ak budeme zabezpečiť nepretržitú dodávku lákavú chuť / vôňa materiál má dlhú a trvalú chuť / aróma mrak je vytvorený, čo vedie háčkam ryby. Ak chcete získať trasu do uszonyosokat môžeme udržať vo vašej tam plávať, potrebujeme viac kusov potravín. Dalo by sa povedať: Kus potravín bude tiež pôsobiť ako príchuti / vôňa, ktorá sa od vody. Ale to nie je tomu tak.

Pleskáče

Nechcem teraz határrétegről, laminárne a turbulentné prúdenie dovnútra, je to podobné veci hovoriť (do konca ešte kiderülnének svoje slabiny v predmete), stačí, keď berieme na vedomie nasledujúce: tečúca voda sa správa inak, tesne nad spodná ako vodného stĺpca horných vrstvách. Pôda vrstva v priamom kontakte s rýchlosťou blízke nule, a ako sme ísť vyššie, prietok zvyšuje. Len veľmi tenká vrstva o tom hovoriť, ale to je dosť dostať kus ťažšie a komponentov v prívodnom materiálu na povrchu láthatónál odchýliť výrazne nižšiu rýchlosť etetőkosártól a zadku drobné nezrovnalosti, megüljön medzi štrk. A je to, sme urobili, pretože ryby z diaľky schopný odhaliť a okolo horogcsalira prestretého stola na nich čakal. Poďme sa pozrieť trochu podrobnejšie …

Všetko ho nájsť. Z diaľky …

Aby sa dosiahla čo ciele na uvedené skutočnosti by mal byť vstupný materiál poslal ku dnu. Plavák pecánál musieť pripraviť jedlo tak ťažké rýchlo dostať až na dno v priebehu celého vodného stĺpca. Feederezésnél to budete robiť pre nás podávača tak iba v prípade potreby, aby to ťažšie
udržiavať materiál v dolnej časti dobre jako Guru produkty. Vyberte kŕmne suroviny, ktorá neobsahuje prísady off (tieto diely preč a ponechať košov  od nás ryby). Určité množstvo pôdy je ťažké robiť dobrú službu. Aj v porovnaní so suchou hmotnosť návnady Aj využitie pôdy v rozmedzí 50-100%. Vôňa by nemalo zaobchádzať hard-fisted! Hojne používa tekuté príchute (či je odporúčané množstvo je pol až dvakrát rovnako). Sušené skôr len mať jedlo pred hodom, ak chcete robiť ütősebbé. Angličtina je vynechané potopenie omrviniek z nej (hŕstka kilo každý), detský personál veľmi obľúbené. Zmesou osív (varené pšenica, konope, kukurica, atď.), Môže tiež pomôcť udržať ryby na mieste (0,5-1 kg 3-4 kg sušiny).

Feeder method

Je dôležité, aby správne Kayak mokré, nenechávajte si to suché časti. I obyčajne mix deň pred materiál PECA (banka bude len premenila trochu viac mokrý dosiahnuť správnej konzistencie). Podávač navlhčeným-mieša premietaný aspoň raz. Semená materiálový mix až tesne pred rybárčenie. Ak tak neurobí, vysoký obsah soli môžu vznášať niektoré zo semien, čo je nešťastné. Rybári Dunaj využívajúce syr a sladkej vône / aróma kajaky. Počas tohto obdobia, tej či onej konkrétne umiestnenie bude účinnejšia. Všeobecne platí, že čím viac favorizuje sladkú pleskáč šnúru, ale nebojte sa, nepohŕdajte parmice.

Kosti pre prezidenta!

Úspešný Dunaj podávač rybolov je jedným z kľúčov k vstupným surovinám élőcsalit môže priniesť svoje rybárske miesto. V každodennom rybárčenie to znamená, že väčšina kostí v živej hmoty. Červy a proti komárom môžu byť použité v niektorých prípadoch dokonca v konkurencii s nimi môže byť veľmi dôležitú úlohu. Ale pre začiatok, nie rybárske preteky Dunaj feederesnek stačiť aj keď len pri rokovaní s csontkukaccal. Niektoré z kostí a semien, ako angolmorzsához pobyty v blízkosti koša, držať miesto boli zvedaví ryby. Zmiešané v prívodnom materiálu, ale je vhodnejšie použiť viac ako určité množstvo predvarené Bone. Vzhľadom na mnohé živých lariev by átkeverni časy kŕmenia, aby rovnomerne dosiahnuť všetky z nich účtovať do reaktora. Zmesový podávač krútia csontkukacok dosiahnutia dna koša rýchlo rozkladajú materiál, to všetko bude čoskoro prepustený. Živé kostného tkaniva môže byť prilepené (v tejto forme samo o sebe môže byť rybárske kôš v čase, keď je ryby kŕmenie ráálltak) alebo vysoko kvalifikované plastové zátky v Maďarsku platiť kôš. Väčšina z nás – I – robiť to druhé.

Materiál spodný podávač …

… Cez kosti …

Potom znova … jedlo, dobre megnyomkodva

Háčik, háčik s návnadČervyou

Asi 95% kostnej zošívačky slimáka na háku. Zvyšných 5% u červov, ktoré uprednostňujú mnohí, syry, klobásy kocky, pelety a všetko ostatné. Nehovorím, že robím dobre, v každom prípade, takže rybára. Čo je dôležité je, že veľkosť háčik je prispôsobená veľkosti návnady v ponuke. 3-5, pokiaľ ide o 12-10-kostných háčikov a viac než dosť. Ak finnyázás (ryby Dunaj tiež stane), háčik veľkosť 14-16 veľkosť môže byť znížená. Najmä tieto malé rozmery, je nutné, aby nájdeme hák, ktorý je dostatočne pevné a trvanlivé. To bude venovať pozornosť! Väčšia hák návnada háčik, samozrejme, tiež spôsobovať vyšší, ale nesmieme preháňať! Pružný csaliféleségeket odvahy môžu byť spojené, môže sa zlepšiť tam tlak. V rýchlo sa rozvíjajúcom, rýchly rybolov (4-5 hody za minútu) dipelése návnadu hák môže byť úspešný.